OLBEST - bazény - septiky - Jaroslav PeterOstravská 56, 739 25 Sviadnov, okr. Frýdek-Místek, tel.: 558 655 561, fax: 558 655 561 ,web:www.bazeny-olbest.cz, email:info@bazeny-olbest.cz, IEO: 12091596 , DIE: CZ6305090154, mob: 777 566 646
akce na plastové bazény a jiné výrobky/služby
češtinaslovenštinaangličtinaněmčina

Bazény Olbest -> Výroba z plastu

OLBEST s.r.o. - VÝROBA Z PLASTU

Naše motto: Klíč k úspěšnému podnikání je v nalezení činnosti, kterou milujete a způsobu, jak ji nabídnout zákazníkům.

Firma OLBEST s.r.o. byla založena v roce 1992 panem Jaroslavem Peterem se zaměřením na prodej bazénové technologie. Přirozeným vývojem se firma OLBEST s.r.o. v průběhu let rozrůstala a v roce 1995 byla jako odpověď na přání širokého portfolia zákazníků  zahájena vlastní výroba z plastů. Tímto krokem se firma rozšířila na dvě výrobní divize - ENTERTAINMENT a WASTE TREATMENT.

Výrobní divize ENTERTAINMENT se zabývá výrobou plastových bazénů a polykarbonátového zastřešení. Bazény firma vyrábí z kvalitního polypropylenu vyrobeného v české republice. Na kryty samotného zastřešení bazénu se používá vstupní materiál od renomovaných evropských dodavatelů. 

Divize WASTE TREATMENT je zaměřena na úpravu či shromažďování splaškových vod, které jsou každodenně produkovány domácnostmi. Vyroba je především zaměřena na žumpy, jímky, septiky, vodoměrné šachtice, přečerpávací jímky a čističky odpadních vod, neboli ČOV. Mimo tyto výrobky se divize zaměřuje na zakázkovou výrobu pro zákazníky v rámci celé EU. 

V roce 2009 byla odkoupena společnost RK Systemtechnik s.r.o. Tímto krokem vznikla třetí výrobní divize společnosti a to INDUSTRY. Vznikem této divize se rozšířily výrobní možnosti firmy OLBEST s.r.o. o technologii výroby zařízení na moření oceli, zařízení žárových zinkoven a zařízení, kde je požadována vysoká rezistence vůči chemickým vlivům. 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Olbest,pohled na budovuFirma Olbest,pohled na reklamní zastřešeníFirma Olbest,pohled na skladové prostory

LogoLogoLogoLogoLogoLogoLogo

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Doporučujeme: Ubytování Česká Kanada -  Prodej a servis zahradní techniky -  Projekční a stavební kancelář -  Chovatelské potřeby -  Knihkupectví -  Ocelové konstrukce, montované haly -  Kamenické práce -  ,Kojenecké zboží, ,oblečení pro miminka