OLBEST - bazény - septiky - Jaroslav PeterOstravská 56, 739 25 Sviadnov, okr. Frýdek-Místek, tel.: 558 655 561, fax: 558 655 561 ,web:www.bazeny-olbest.cz, email:info@bazeny-olbest.cz, IEO: 12091596 , DIE: CZ6305090154, mob: 777 566 646
akce na plastové bazény a jiné výrobky/služby
češtinaslovenštinaangličtinaněmčina

KDO JSME A CO NABÍZÍME

Společnost RK Systemtechnik s.r.o. byla založena v červenci 1997 a koncem roku 2009 byla přejmenována na OLBEST s.r.o., má jednoho majoritního ryze českého vlastníka.

V současnosti disponujeme výrobními halami o celkové výměře cca 3 250 m2 v Jamarticích u Rýmařova, sídlo společnosti je ve Sviadnově u Frýdku-Místku. Výroba je členěna na tři výrobní jednotky - výroba z plastů, výroba z oceli a servis linek.

 Původní staré logo

Výroba z plastů se specializuje na zařízení a komponenty z plastů pro linky povrchových úprav a provoz kovovýroby zajišťuje výrobu podpůrných ocelových konstrukcí a mechanizmů, zámečnické a montážní práce. Organizace společnosti umožňuje dodávat zákazníkovi celé výrobní celky "na klíč".

Kromě investičních celků naše společnost vyrábí i speciální výrobky dle přání zákazníků pro rekonstrukci nebo modernizaci jejich provozů či náhradu ocelových komponentů podléhajících korozi výrobky z plastů. Firma dodává kompletní zařízení vzduchotechniky, včetně celoplastových středotlakých ventilátorů, absorbérů, odsávacího potrubí, komínů atd.. Kromě vlastních kapacit společnost velmi úzce a dlouhodobě spolupracuje se specializovanými firmami, v oblasti elektro, MaR, řídicích systémů, výroby těžkých ocelových konstrukcí, a.p.
 

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Doporučujeme: Ubytování Česká Kanada -  Prodej a servis zahradní techniky -  Projekční a stavební kancelář -  Chovatelské potřeby -  Knihkupectví -  Ocelové konstrukce, montované haly -  Kamenické práce -  ,Kojenecké zboží, ,oblečení pro miminka